Projekt e-NGO powstał z myślą o Stowarzyszeniach, Fundacjach oraz wszelkich organizacjach typu non-profit. Każda Organizacja wpisana do rejestru Organizacji non-profit może przystąpić do projektu e-NGO i skorzystać z oferty promocji swojej działalności w Internecie poprzez utworzenie strony internetowej.

Projekt e-NGO został utworzony przy współpracy firm 

ePromotion Media (firma posiadająca doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych w Internecie)

WebMar (firma posiadająca doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych oraz przeprowadzaniu audytu bezpieczeństwa stron www)

AM-Consulting (firma posiadająca doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych oraz pozyskiwaniu klientów)

 

Celem projektu jest zwiększenie dostępności oraz dotarcie do większej liczby osób poprzez stworzenie witryn internetowych dla Organizacji NGO. Usługi stworzenia, modyfikacji już istniejących witryn internetowych, administracji oraz hostingu oferowane są w bardzo konkurencyjnych cenach dostosowanych do zakresu funkcjonalnego stron www.

Każda Organizacja może zgłosić chęć udziału w Projekcie e-NGO poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Po pozytywnej weryfikacji zostaną Państwo poinformowaniu mailowo o udziale w Projekcie oraz zostaną przedstawione informacje niezbędne do podjęcia współpracy przy stworzeniu nowej witryny internetowej Państwa Organizacji.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz do zapoznania się z zakładką Jak to działa, w której podany jest schemat współpracy.

Więcej szczegółów udzielamy pod numerem telefonu: 602 538 369

Zapraszamy do współpracy.